ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE I JUBILEUSZ - Koniówka

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE I JUBILEUSZ

Aktualizacje > 2017-2018
Podsumowanie działalności w roku 2016, życzenia noworoczne i jubileusz naczelnika Józefa Zięby (Jantkowego), który prowadzi naszą jednostkę już od ćwierćwiecza. To zajmowało uczestników spotkania zorganizowanego 2 lutego 2017 roku.

Swoją obecnością zaszczycili zebranie, ciekawi działalności OSP Koniówka, wójt gminy – Józef Babicz, komendant gminny OSP – Karol Krzysiak, prezes OSP – Jan Styrczula, były komendant gminny OSP – Józef Leja i pełnomocnik wójta – Mariusz Garus.
Podsumowanie dotyczyło prezentacji sprawozdania z działalności jednostki, rozliczeń finansowych oraz oceny i sprawozdania komisji rewizyjnej. Następnie przystąpiono do głosowania nad absolutorium, które i tym razem przeszło jednogłośnie. Na kolejną część zebrania złożyły się życzenia noworoczne i podziękowania z okazjonalnym dyplomem za wkład i zaangażowanie na przeciągu 25 lat na stanowisku komendanta OSP Koniówka – Józefowi Ziębie.
Wiadomo, że tych lat było jeszcze więcej, bo Józek Jantków już o wiele dłużej jest członkiem straży, ale dzisiaj na szczególną uwagę zasłużyły decyzje, które podejmował w ostatnim ćwierćwieczu. Nowoczesny tabor i wyposażenie oddziału, remont budynku i dachu, udział w zawodach ze wspaniałymi osiągnięciami, nabór młodzieży i wreszcie gotowość na każde wezwanie.

Bogusław Zięba, Koniówka 8.02.2017
Kontakt:
abeiz@gmx.net
©
koniowka.info
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego