RÓŻANIEC DOOKOŁA POLSKI - Koniówka

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

RÓŻANIEC DOOKOŁA POLSKI

Aktualizacje > 2017-2018
7 października 2017 Koniówka dołączyła do ogólnopolskiej modlitwy różańcowej o wstawiennictwo Matki Bożej i ratunek dla Polski i świata. Mieszkańcy i goście z Rabki, Murowni i Krakowa zebrali się u progów dzwonnicy.
Modlitwa w Koniówce
W Koniówce znalazła się tylko garstka potężnej armii modlących się dookoła Polski, ale wszyscy wierzyli, że biorą udział w wielkim wydarzeniu, które ma poruszyć Maryję Pannę i wyprosić u niej wstawiennictwo o losy najbliższych, Polski i świata.
Było to wydarzenie bezprecedensowe, gdyż media na całym świecie komentowały jedność i zaangażowanie Polaków. Niektóre państwa, idąc naszym śladem, zamierzają powtórzyć wyczyn, który ma zwrócić uwagę na aktualne dolegliwości społeczeństw i narodów.
Skupione twarze i atmosfera jedności w Koniówce dowodziły podniosłej chwili, którą nasza gromada dzieliła z zebranymi na granicach naszego kraju. Dzwonnica w Koniówce była zawsze miejscem spontanicznych i planowanych spotkań modlitewnych, które prowadzone były i nadal są z niesamowitą powagą, która w tym dniu października udzieliła się także naszym gościom.

Bogusław Zięba, Koniówka 15.10.2017
Kontakt:
abeiz@gmx.net
©
koniowka.info
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego