BIEG PODHALAŃSKI IM. JANA PAWŁA II - Koniówka

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

BIEG PODHALAŃSKI IM. JANA PAWŁA II

Aktualizacje > 2019-2020
X Bieg Podhalański im. Jana Pawła II odbył się po raz kolejny na lotnisku w Nowym Targu. Tym razem organizatorzy musieli stawić czoła rekordowej liczbie uczestników. Na starcie stanęło ponad 800 biegaczy, a gdzieś pośrodku stawki można było zauważyć naszego Łukasza Gąsienicę.

10 lutego na starcie zauważyli go z pewnością jego kibice i trener, na mecie i na podium widzieli go już wszyscy. Łukasz pokonał 15 kilometrów w czasie 40 minut i 44 sekund i zajął pierwsze miejsce w swoim przedziale wiekowym.
Łukasz ma 15 lat, uczęszcza do Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem i trenuje pod okiem Piotra Habrata w Klubie Sportowym w Chochołowie. Pierwsze wrażenia po biegu to podziękowania dla trenera i niesamowita radość z zajętego miejsca na zawodach o tak wielkiej renomie i z tak dużą liczbą uczestników. Łukasz nie bardzo był zadowolony z ilości założonych torów do biegu. Być może pokonałby dystans nieco szybciej, gdyby w pewnych momentach nie było ścisku na tylko dwu wyznaczonych śladach do jazdy.
Czekamy na kolejne wyśmienite rezultaty Łukasz i życzymy sukcesu na kolejnej imprezie biegowej już niedługo w Chochołowie.

Bogusław Zięba, Koniówka 14.02.2019

Kontakt:
abeiz@gmx.net
©
koniowka.info
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego